Datum
Titulek
2017 02 22
100% obnovitelnost pro 100% sport

Společnost Stora Enso sponzoruje Mistrovství světa v klasickém lyžování v Lahti, které se koná od 22. února do 5. března 2017. ​Stora Enso se společně se šampionátem Lahti2017 snaží jít příkladem v oblasti propagace a podpory dlouhodobé udržitelnosti, použití obnovitelných materiálů při výrobě obalů, biomateriálů, dřevěných produktů a papíru i maximalizace recyklace a opětovného použití produktů.

Motivem společnosti Stora Enso pro šampionát Lahti2017 je „100% obnovitelnost pro 100% sport“ a naše obnovitelné materiály jsou součástí mnoha speciálních produktů, které se budou používat během závodů. S dřevěnými prvky se na závodech setkáte například u stupňů vítězů, hodin s odpočtem a hlavní brány. Diváci mohou vyzkoušet naše sněžné mini kluzáky vyrobené z kartónových krabic od mléka a nápoje si mohou vychutnávat z kartónových šálků. Společnost Stora Enso se stará rovněž o veškeré tiskové a kancelářské papíry používané na mistrovství Lahti2017

Obnovitelná energie s peletami

Během závodů se využívá obnovitelná energie. Kromě větrné energie se teplo vyrábí pomocí pelet od společnosti Stora Enso. Na závodištích budou tři krabice pelet vyhřívající stany a vigvam v lesní VIP oblasti. Pelety jsou dobrým příkladem efektivnějšího využití surovin. Pyšní se vysokou energetickou účinností a jsou šetrné k životnímu prostředí.

 
Tracing script for Hubspot